O FIRMĚ

Odborné znalosti a zkušenosti více než 60 let

Společnost Durwen Maschinenbau GmbH byla založena v roce 1947 Nikolausem Durwenem ve městě Plaidt, Německo. Jeho syn Heinz Durwen vyvinul první přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky a v 70. letech vedl společnost k regionální expanzi. Momentální majitel, Klaus Durwen, jako zástupce třetí generace nastoupil do společnosti po ukončení studia v oblasti strojírenství v roce 1987. Vedení společnosti převzal v roce 1996. V té době již byla výroba i nabízené služby na vysoké úrovni a společnost nabízela kvalitní výrobky, spolehlivé dodávky náhradních dílů a rychlý servis.

V 90. letech začala být společnost aktivní na národní úrovni a vyráběná zařízení splňovala všechny požadované standardy na německém trhu. 

Vytvořením mezinárodní sítě obchodních zástupců společnost Durwen Maschinenbau GmbH nyní působí na globálním trhu.

Firma se opírá o dobře vyškolenou a vysoce kvalifikovanou pracovní sílu, zkušené inženýry a technický personál. Výrobní linky jsou vybaveny nejmodernějšími CNC obráběcími a svařovacími stroji. To vše, spolu se spolehlivým systémem řízení jakosti, úzkou spoluprací s koncovými zákazníky a neustálý vývoj řadí společnost mezi nejprogresivnější hráče v tomto odvětví.

Na českém a slovenském trhu je prodej a servis výrobků Durwen zajišťován společností Durwen CZ s.r.o.

výrobní závod Durwen


               

Comments